s.s.v.Ultrajectum

Nieuwegein


  UITSLAGEN AK MILITAIR PISTOOL DISTRICT 2
afd. Utrecht/Zuid-Flevoland/t Gooi

 
AK MILITAIR PISTOOL DISTRICT 2 
klasse Senioren H score l.s.
1 87878 Vos A. de 3240 SSV De Vrijheid Bussum 233 58
2 106355 Lazaroms P.  6005 S.V. Schietteam Koninklijke Landmacht 230 60
3 89169 Vaalburg H.  6005 S.V. Schietteam Koninklijke Landmacht 229 57
4 43039 Groot E. de  3240 SSV De Vrijheid Bussum 223 56
5 158986 Shriemisier E.  3648 Schietsport De Ronde Venen 217 56
6 99219 Vreeswijk F.  3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 210 54
7 172340 Ruitenberg Gb.  6060 SV De Burgerwacht 207 59
8 130481 Jochemsen K.  3090 SV Prins Hendrik 206 57
9 169502 Bertens S. 7730 SV Generaal Chassé 203 56
10 166771 Bussel M. van  3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 186 52
11 83723 Boomhouwer R. 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 184 52
12 179971 Platenkamp-Orsel W.  7730 SV Generaal Chassé 178 52
13 179811 Hoorn M. van  3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 163 45
klasse Senioren A
1 176568 Sloten J. van  3400 SV Flevoschutters 217 53
2 137623 Tuil V. van  3090 SV Prins Hendrik 216 54
3 96241  Brink R.P. van den 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 209 56
4 114281 Koolhof M.  3050 SV Driebergen-Rijsenburg 208 54
5 155256 Rutsen D. van  3400 SV Flevoschutters 204 51
klasse Senioren B
1 172264 Buman H.  6060 SV De Burgerwacht 192 50
2 186226 Dijk M. van  7730 SV Generaal Chassé 189 52
3 75061 Anbeek J.  3090 SV Prins Hendrik 189 51
4 161583 Klaassen G.H.  7730 SV Generaal Chassé 189 42
5 136226 Bor H.C. van den  6060 SV De Burgerwacht 179 56
Veteranen klasse H
1 26451 Uitert J. van  7002 S.V. Le Cartouche 232 58
2 160917 Veldhuizen J.  3648 Schietsport De Ronde Venen 216 56
3 5308 Hendriks H.A.C.  3050 SV Driebergen-Rijsenburg 213 52
4 181103 Boom G. van den  7730 SV Generaal Chassé 210 50
5 178279 Platenkamp D.  7730 SV Generaal Chassé 194 53
Veteranen klasse A
1 127997 Raam P.M.  3648 Schietsport De Ronde Venen 219 58
2 38819 Kartman E.  6005 S.V. Schietteam Koninklijke Landmacht 217 57
3 23842 Rijkhoek A.  3340 SSV Griffioen 202 46
Veteranen klasse B
1 16958 Gerwen H. van  3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 218 55
2 36180 Asselt J. van  6060 SV De Burgerwacht 211 51
3 78119 Bomers J.E.P.  3140 SV C.O.M. Utrecht 193 53
4 99732 Geers J.  3050 SV Driebergen-Rijsenburg 183 40
Veteranen klasse C
1 103272 Lammers H. 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 196 49
2 78120 Lamers R. 7730 SV Generaal Chassé 193 46
3 161581 Smits S. 7730 SV Generaal Chassé 181 49
4 173052 Veldhuizen J.W. van  3090 SV Prins Hendrik 155 53
AK MILITAIR PISTOOL DISTRICT 2 (BM andere districten)
klasse Senioren H
1 159102 Essen M. van 1940 DVS Marine Den Helder Den Helder 226 58
2 160358 Villerius S.P.  2060 Kon. Scherpschuttersver. Oranje Nassau, den Haag 225 58
3 73202 Liem G.J.D.K.  2260 SSV De Vrijheid-Leiderdorp 224 57
4 29449 Velde E. van der  2550 SV OKK Wateringen 191 53
5 168379 Jansen R.  1940 DVS Marine Den Helder Den Helder 170 52
klasse Senioren A
1 140979 Pierhagen J. 2510 SSV De Rommert Andel 224 57
2 159313 Driessen M.  2370 SV Zoetermeer 220 58
3 90034 Toet D.H.  2305 SV Noordhaghe Den Haag 213 57
4 171093 Bruin A.W. de  2040 S.V. Doeltreffend 212 54
klasse Senioren B
1 163011 Sterren L. van der  8290 SV De Leuker Swalmen 196 50
klasse Senioren C
1 96075 Rouwendaal M. van  2550 SV OKK Wateringen 223 56
2 140847 Velde V. van der  2550 SV OKK Wateringen 205 57
3 147002 Heer R.A. de  2240 KSVR Rotterdam 186 52
4 135989 Rhee M.  1090 Heemsteeds Schutters Gilde Heemstede 182 32
5 125275 Hoekstra B.  1090 Heemsteeds Schutters Gilde Heemstede 151 29
Veteranen klasse H
1 9938 Poldervaart L.  2260 SSV De Vrijheid-Leiderdorp 219 60
2 139820 Tulder C.A.M. van 2260 SSV De Vrijheid-Leiderdorp 210 53
3 73892 Jansen J.  2550 SV OKK Wateringen 209 55
4 63590 Otterspeer J.H.  1965 SV Target Amsterdam 189 45
5 56659 Buurman E.  3648 Schietsport De Ronde Venen 185 41
Veteranen klasse A
1 78071 Stolk T.  2300 S.V. C.O.M. Rotterdam 223 56
2 72690 Draaisma B.  1940 DVS Marine Den Helder Den Helder 221 57
3 74726 Brouwer R.C.  2260 SSV De Vrijheid-Leiderdorp 155 45
Veteranen klasse B
1 157693 Vermaat M.  2370 SV Zoetermeer 209 48
2 82964 Laarman W.C.A. 1160 SV De Vrijheid Edam 201 51
3 141853 Ende J. van den  2370 SV Zoetermeer 175 53
4 161032 Heertje D.  2880 SV Toxotes Voorschoten 175 50
Veteranen klasse C
1 35976 Mommers H.  8390 SV De Eburoon Maastricht 178 52
2 111824 Steijsiger S.  2590 S.V. Gorcum 176 43
3 18465 Weber K-J.  8465 S.V, De Moes 174 53
4 14816 Kersten W.  1090 Heemsteeds Schutters Gilde Heemstede 168 34
5 136868 Meijer P. de  1065 SV Westerpark 163 48
Gecombineerde totaaluitslag (alle districten)
klasse Senioren H
1 87878 Vos A. de 3240 SSV De Vrijheid Bussum 233 58
2 106355 Lazaroms P.  6005 S.V. Schietteam Koninklijke Landmacht 230 60
3 89169 Vaalburg H.  6005 S.V. Schietteam Koninklijke Landmacht 229 57
4 159102 Essen M. van 1940 DVS Marine Den Helder Den Helder 226 58
5 160358 Villerius S.P.  2060 Kon. Scherpschuttersver. Oranje Nassau, den Haag 225 58
6 73202 Liem G.J.D.K.  2260 SSV De Vrijheid-Leiderdorp 224 57
7 43039 Groot E. de  3240 SSV De Vrijheid Bussum 223 56
8 158986 Shriemisier E.  3648 Schietsport De Ronde Venen 217 56
9 99219 Vreeswijk F.  3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 210 54
10 172340 Ruitenberg Gb.  6060 SV De Burgerwacht 207 59
11 130481 Jochemsen K.  3090 SV Prins Hendrik 206 57
12 169502 Bertens S. 7730 SV Generaal Chassé 203 56
13 29449 Velde E. van der  2550 SV OKK Wateringen 191 53
14 166771 Bussel M. van  3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 186 52
15 83723 Boomhouwer R. 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 184 52
16 179971 Platenkamp-Orsel W.  7730 SV Generaal Chassé 178 52
17 168379 Jansen R.  1940 DVS Marine Den Helder Den Helder 170 52
18 179811 Hoorn M. van  3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 163 45
klasse Senioren A
1 140979 Pierhagen J. 2510 SSV De Rommert Andel 224 57
2 159313 Driessen M.  2370 SV Zoetermeer 220 58
3 176568 Sloten J. van  3400 SV Flevoschutters 217 53
4 137623 Tuil V. van  3090 SV Prins Hendrik 216 54
5 90034 Toet D.H.  2305 SV Noordhaghe Den Haag 213 57
6 171093 Bruin A.W. de  2040 S.V. Doeltreffend 212 54
7 96241  Brink R.P. van den 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 209 56
8 114281 Koolhof M.  3050 SV Driebergen-Rijsenburg 208 54
9 155256 Rutsen D. van  3400 SV Flevoschutters 204 51
klasse Senioren B
1 163011 Sterren L. van der  8290 SV De Leuker Swalmen 196 50
2 172264 Buman H.  6060 SV De Burgerwacht 192 50
3 186226 Dijk M. van  7730 SV Generaal Chassé 189 52
4 75061 Anbeek J.  3090 SV Prins Hendrik 189 51
5 161583 Klaassen G.H.  7730 SV Generaal Chassé 189 42
6 136226 Bor H.C. van den  6060 SV De Burgerwacht 179 56
klasse Senioren C
1 96075 Rouwendaal M. van  2550 SV OKK Wateringen 223 56
2 140847 Velde V. van der  2550 SV OKK Wateringen 205 57
3 147002 Heer R.A. de  2240 KSVR Rotterdam 186 52
4 135989 Rhee M.  1090 Heemsteeds Schutters Gilde Heemstede 182 32
5 125275 Hoekstra B.  1090 Heemsteeds Schutters Gilde Heemstede 151 29
 
Veteranen klasse H
1 26451 Uitert J. van  7002 S.V. Le Cartouche 232 58
2 9938 Poldervaart L.  2260 SSV De Vrijheid-Leiderdorp 219 60
3 160917 Veldhuizen J.  3648 Schietsport De Ronde Venen 216 56
4 5308 Hendriks H.A.C.  3050 SV Driebergen-Rijsenburg 213 52
5 139820 Tulder C.A.M. van 2260 SSV De Vrijheid-Leiderdorp 210 53
6 181103 Boom G. van den  7730 SV Generaal Chassé 210 50
7 73892 Jansen J.  2550 SV OKK Wateringen 209 55
8 178279 Platenkamp D.  7730 SV Generaal Chassé 194 53
9 63590 Otterspeer J.H.  1965 SV Target Amsterdam 189 45
10 56659 Buurman E.  3648 Schietsport De Ronde Venen 185 41
klasse Veteranen A
1 78071 Stolk T.  2300 S.V. C.O.M. Rotterdam 223 56
2 72690 Draaisma B.  1940 DVS Marine Den Helder Den Helder 221 57
3 127997 Raam P.M.  3648 Schietsport De Ronde Venen 219 58
4 38819 Kartman E.  6005 S.V. Schietteam Koninklijke Landmacht 217 57
5 23842 Rijkhoek A.  3340 SSV Griffioen 202 46
6 74726 Brouwer R.C.  2260 SSV De Vrijheid-Leiderdorp 155 45
klasse Veteranen B
1 16958 Gerwen H. van  3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 218 55
2 36180 Asselt J. van  6060 SV De Burgerwacht 211 51
3 157693 Vermaat M.  2370 SV Zoetermeer 209 48
4 82964 Laarman W.C.A. 1160 SV De Vrijheid Edam 201 51
5 78119 Bomers J.E.P.  3140 SV C.O.M. Utrecht 193 53
6 99732 Geers J.  3050 SV Driebergen-Rijsenburg 183 40
7 141853 Ende J. van den  2370 SV Zoetermeer 175 53
8 161032 Heertje D.  2880 SV Toxotes Voorschoten 175 50
klasse Veteranen C
1 103272 Lammers H. 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 196 49
2 78120 Lamers R. 7730 SV Generaal Chassé 193 46
3 161581 Smits S. 7730 SV Generaal Chassé 181 49
4 35976 Mommers H.  8390 SV De Eburoon Maastricht 178 52
5 111824 Steijsiger S.  2590 S.V. Gorcum 176 43
6 18465 Weber K-J.  8465 S.V, De Moes 174 53
7 14816 Kersten W.  1090 Heemsteeds Schutters Gilde Heemstede 168 34
8 136868 Meijer P. de  1065 SV Westerpark 163 48
9 173052 Veldhuizen J.W. van  3090 SV Prins Hendrik 155 53
TEAM UITSLAG
1 klasse H DSV team 1940 DVS Marine Den Helder Den Helder 617


Uitslagen Ranking Militair Pistool 22, 24, 26 Mei 2018

Naam KNSA nr SV nr. SV naam Score serie 4
klasse Senioren H  
1 Velden A. 94773 2550 SV OKK Wateringen 233 58
2 Vreeswijk F. 99219 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 230 57
3 Tuil V. van 137623 3090 SV Prins Hendrik 227 58
4 Bruin A. de 82881 3400 SV Flevoschutters 223 59
5 Vos A. de 87878 3240 SSV De Vrijheid Bussum 221 57
6 Kaspers M. 56773 3140 SV C.O.M. Utrecht 220 53
7 Bertens S. 169502 7730 SV Generaal Chassé 220 51
8 Villerius S.P. 160358 2060 Kon. SSV. Oranje Nassau, den Haag 219 58
9 Sloten J. van 176568 3400 SV Flevoschutters 209 51
10 Ridder M. de 126195 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 199 46
11 Dijk M. van 186226 7730 SV Generaal Chassé 185 53
12 Ruig P. de 160043 3340 SSV Griffioen 182 49
13 Meijer P. de 136868 1065 SV Westerpark 126 51
klasse Senioren A
1 Shriemisier E. 158986 3648 Schietsport De Ronde Venen 225 58
2 Laman Trip S. 161765 2060 Kon. SSV. Oranje Nassau, den Haag 221 52
3 Lammers R. 85504 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 214 55
4 Veraart E. 172160 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 209 57
5 Brink R.P. van de 96241 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 203 54
6 Driessen M. 159313 2370 SV Zoetermeer 193 56
7 Sterren L. van der 163011 8290 SV De Leuker Swalmen 192 43
8 Lamers R. 78120 7730 SV Generaal Chassé 167 44
klasse Senioren B
1 Schobben F. 150230 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 210 55
2 Klaassen G.H. 161583 7730 SV Generaal Chassé 207 51
3 Koolhof M. 114281 3050 SV Driebergen-Rijsenburg 204 55
4 Rutsen D. van 155256 8290 SV Flevoschutters 200 56
5 Geelleit G. 129854 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 195 55
6 Bor H.C. van den 136226 6060 SV De Burgerwacht 192 53
7 Vermaat M. 157693 2370 SV Zoetermeer 176 44
 
klasse Senioren C
1 Ruitenberg Gb. 172340 6060 SV De Burgerwacht 222 58
2 Buman H. 172264 6060 SV De Burgerwacht 194 52
3 Mijnhout P.F.J. 118970 3050 SV Driebergen-Rijsenburg 187 49
4 Hoekstra B. 125275 1090 Heemsteeds Schutters Gilde Heemstede 153 39
5 Rhee M. 135989 1090 Heemsteeds Schutters Gilde Heemstede 147 34
 
klasse Veteranen H
1 Kartman E. 38819 6005 S.V. Schietteam Koninklijke Landmacht 213 52
2 Oudenampsen G. 45983 3400 SV Flevoschutters 196 46
3 Lammers H. 103272 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 194 50
4 Laarman W.C.A. 82964 1160 SV De Vrijheid Edam 194 45
5 Moroz K. 1625 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 154 36
6 Kasteel J. van 54644 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 144 43
7 Kooij C.G. 34735 1060 SV De Vrijheid Wieringen 142 41
  klasse Veteranen A
1 Rijkhoek A. 23842 3340 SSV Griffioen 222 57
2 Hendriks H.A.C. 5308 3050 SV Driebergen-Rijsenburg 210 54
3 Mommers H. 35976 8390 SV de Eburoon Maastricht 206 51
4 Marges J. 109761 3270 SV Thorheim 204 55
5 Gerwen H. van 16958 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 198 47
6 Ende J. van den 141853 2370 SV Zoetermeer 197 51
  klasse Veteranen  B
1 Peperkoorn J. 134802 1090 Heemsteeds Schutters Gilde Heemstede 206 43
2 Loos M. 65269 3340 SSV Griffioen 201 51
3 Bomers E. 78119 3140 SV C.O.M. Utrecht 200 51
4 Bakker P. 66744 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 184 48
5 Horst H. ter 71276 3140 SV C.O.M. Utrecht 171 41
6 Veldhuizen J.W van.  173052 3090 SV Prins Hendrik 170 43
7 Hendriks L. 21610 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 152 30
  klasse Veteranen C
1 Geers J. 99732 3050 SV Driebergen-Rijsenburg 190 54
2 Pijpers H. 152375 2210 N.S.V. de Vrijheid Rotterdam 185 54
3 Jongh L. de 8244 1060 SV De Vrijheid Wieringen 185 44
4 Visser R. 163108 2210 N.S.V. de Vrijheid Rotterdam 184 51
5 Smits G. 171661 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 173 50
6 Heijden R. van der 172211 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 163 42
7 Weber KJ 18465 8465 S.V, De Moes 154 52
8 Kersten W. 14816 1090 Heemsteeds Schutters Gilde Heemstede 142 40
9 Engelen P. 55588 2060 Kon. SSV. Oranje Nassau, den Haag 123 41


OPEN RANKING WEDSTRIJD 20, 22 EN 24 MAART 2018
UITSLAGEN  SERVICE PISTOOL LICHT KALIBER
Senioren Hoofdklasse
Pos. lic. naam verg. totaal li re
1 106355 Lazaroms, P. 6005 S.V. Schietteam Koninklijke Landmacht 230 114 116
2 147657 Martens, B. 9060 S.V. Graaf Engelbrecht van Nassau 208 99 109
3 178170 Alting, M. 2370 SV Zoetermeer 195 91 104
4 176878 Brown, B. 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 193 105 88
5 182842 Spijkers, R. 2580 S.V. Flobert 189 89 100
6 77667 Harn, G.T. van 3090 SV Prins Hendrik 182 80 102
7 163239 Martens, M. 9060 S.V. Graaf Engelbrecht van Nassau 179 83 96
8 165137 Harn, K. van 3090 SV Prins Hendrik 175 101 74
9 66866 Hakemulder, H. 6350 SV De Kruithoorn Wageningen 165 81 84
10 111123 Bovenkamp, J.H. van de 3090 SV Prins Hendrik 129 46 83
11 134384 Rouwendaal, P. van 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 119 57 62
12 185694 Aliar, M.N.N. 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 26 0 26
Senioren A-klasse
1 173261 Hartensveld, R. 9060 S.V. Graaf Engelbrecht van Nassau 222 112 110
2 179960 Hemink, J. 2240 KSVR Rotterdam 220 107 113
Senioren B-klasse
1 179545 Diest, M. van 1100 SV De Vrijheid Castricum 227 115 112
2 135989 Rhee, M. 1090 Heemsteeds Schutters Gilde Heemstede 200 102 98
3 120189 Wilbie, W. 1100 SV De Vrijheid Castricum 181 91 90
4 125275 Hoekstra, B. 1090 Heemsteeds Schutters Gilde Heemstede 148 79 69
Veteranen Hoofdklasse
1 16754 Renirie W. 2240 KSVR Rotterdam 230 114 116
2 38819 Kartman, E. 6005 S.V. Schietteam Koninklijke Landmacht 224 112 112
3 45983 Oudenampsen, G. 3400 SV Flevoschutters 214 103 111
4 177088 Pralija, D. 1100 SV De Vrijheid Castricum 208 101 107
5 185716 Pieters, P. 8064 SV Bolt Action Helvoirt 164 75 89
Veteranen A-klasse
1 134802 Peperkoorn, J. 1090 Heemsteeds Schutters Gilde Heemstede 201 101 100
2 168545 Smit, A.A. 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 195 93 102
 
Veteranen B-klasse
1 131224 Klaauw, R.M.D. van der 9060 S.V. Graaf Engelbrecht van Nassau 151 100 51


OPEN RANKING WEDSTRIJD 20, 22 EN 24 MAART 2018
UITSLAGEN  SERVICE PISTOOL ZWAAR KALIBER
Senioren Hoofdklasse
Pos. lic. naam verg. totaal li re
1 106355 Lazaroms, P. 6005 S.V. Schietteam Koninklijke Landmacht 234 116 118
2 117366 Ven, N. van de 2370 SSV De Vrijheid-Leiderdorp 231 112 119
3 100383 Waard, G.J. de 2580 S.V. Flobert 228 112 116
4 179960 Hemink, J. 2240 KSVR Rotterdam 226 112 114
5 75415 Dingerdis, P. 1395 SV Alkmaarse politie sport en ontspanning Middenbeemster 225 112 113
6 113449 Marges, M. 3270 SV Thorheim 222 105 117
7 82881 Bruijn A. 3400 SV Flevoschutters 219 104 115
8 173261 Hartensveld, R. 9060 S.V. Graaf Engelbrecht van Nassau 218 110 108
9 169502 Bertens, S. 7730 SV Generaal Chassé 218 107 111 L.6x10
8 172160 Veraart, E. 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 218 107 111 L.4x10
11 99219 Vreeswijk, F. 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 217 111 106
12 56773 Kaspers, M. 3140 SV C.O.M. Utrecht 216 105 111
13 167499 Bloemert, J. 6005 S.V. Schietteam Koninklijke Landmacht 205 99 106
14 77667 Harn, G.T. van 3090 SV Prins Hendrik 202 98 104
15 108178 Brouwer, V. 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 193 94 99
16 165137 Harn, K. van 3090 SV Prins Hendrik 188 93 95
17 174469 Nelemans, G. 9060 S.V. Graaf Engelbrecht van Nassau 176 74 102
18 59427 Johns, W. 1020 ssv zaanstad zaandam 171 85 86
19 111123 Bovenkamp, J.H. van de 3090 SV Prins Hendrik 161 80 81
Senioren A-klasse
1 179545 Diest, M. van 1100 SV De Vrijheid Castricum 224 110 114
2 147657 Martens, B. 9060 S.V. Graaf Engelbrecht van Nassau 221 110 111
3 171093 Bruin, A.W. de 2040 S.V. Doeltreffend 220 111 109
4 150230 Schobben, F. 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 217 108 109
5 96241 Brink, R.P. van den 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 217 105 112
6 114281 Koolhof, M. 3050 SV Driebergen-Rijsenburg Driebergen 179 87 92
7 85504 Lammers, R. 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 178 106 72
Senioren B-klasse
1 120189 Wilbie, W. 1100 SV De Vrijheid Castricum 196 89 107
2 135989 Rhee, M. 1090 Heemsteeds Schutters Gilde Heemstede 182 92 90
3 125275 Hoekstra, B. 1090 Heemsteeds Schutters Gilde Heemstede 152 69 83
Senioren C-klasse
1 115894 Bruin, M. de 2120 sc Loosduinsche Burgerwacht 's Gravenhage 189 86 103
Veteranen Hoofdklasse
1 16754 Renirie, W. 2240 KSVR Rotterdam 230 116 114
2 45983 Oudenampsen, G. 3400 SV Flevoschutters 228 116 112
3 112711 Kruijshaar, A. 1030 SV 't Fort Hoofddorp 227 114 113
4 38819 Kartman, E. 6005 S.V. Schietteam Koninklijke Landmacht 225 109 116
5 26451 Uitert, G.J. van 7550 SV De Korrel - Druten 219 105 114
6 65269 Loos, M. 3340 SSV Griffioen 212 106 106
7 109761 Marges, J. 3270 SV Thorheim 207 95 112
8 145487 Willemse, C. 2120 sc Loosduinsche Burgerwacht 's Gravenhage 206 99 107
Veteranen A-klasse
1 177088 Pralija, D. 1100 SV De Vrijheid Castricum 216 108 108
2 134802 Peperkoorn, J. 1090 Heemsteeds Schutters Gilde Heemstede 205 103 102
3 71276 Horst, H. ter 3140 SV C.O.M. Utrecht 204 103 101
4 171661 Smits, G. 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 190 97 93
5 67102 Kemper, R. 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 180 105 75
6 131224 Klaauw, R.M.D. van der 9060 S.V. Graaf Engelbrecht van Nassau 175 88 87
7 78119 Bomers, J.E.P. 3140 SV C.O.M. Utrecht 126 65 61
Veteranen B-klasse
1 66744 Bakker, P. 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 205 101 104
2 37711 Vosmeer, H. 3340 SSV Griffioen 139 58 81


UITSLAG 1e ONDERLINGE MIL.PISTOOL WEDSTRIJD 2018
Klasse H l.s.
1 Fred Vreeswijk 225
2 Rene Lammers 223
3 Marcel de Ridder 211
4 Vincent Brouwer 207
5 Roeland IJdenberg 201
6 Ronny Roomenburg 193
7 Bert Koes 191
8 Martijn Miltenburg 149
Klasse A
1 Eric Veraart 219
2 Henny van Gerwen 211
3 Ronald van den Brink 204
Klasse B
1 Frank Schobben 223
2 Jan van Kasteel 202
3 Guido Geelleit 193
4 Cor Claas 178 40
5 Paul Bakker 178 33
Klasse C
1 Gert Smits 206
2 Tim Zuiderman 182
3 Hans Hagenbeek 117


OPEN RANKING WEDSTRIJD 28, 30 NOV. EN 2 DEC 2017
UITSLAGEN  SERVICE PISTOOL ZWAAR KALIBER
Senioren  H klasse
Pos. lic. naam verg. totaal li. re
1 169502 Bertens 7730 SV Generaal Chassé 225 113 112
2 117366 van de Ven 2260 SSV De Vrijheid-Leiderdorp 225 112 113
3 56773 Kaspers 3140 SV C.O.M. Utrecht 225 110 115
4 165663 Kabbedijk 3400 SV Flevoschutters 218 103 115
5 78706 Bakker 6005 S.V. Schietteam Koninklijke Landmacht 216 106 110
6 172160 Veraart 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 215 113 102
7 167499 Bloemert 6005 S.V. Schietteam Koninklijke Landmacht 214 108 106
8 168666 Volgoentsev 3648 Schietsport De Ronde Venen Maarssen 210 103 107
9 173261 Hartensveld 9060 S.V. Graaf Engelbrecht van Nassau 209 104 105
10 174469 Nelemans 9060 S.V. Graaf Engelbrecht van Nassau 189 108 81
11 166771 van Bussel 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 185 92 93
12 108178 Brouwer  3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 180 82 98
13 99219 Vreeswijk 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 172 93 79
14 173070 Maggan 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 136 56 80
Senioren  A klasse
Pos. lic. naam verg. totaal li. re
1 170106 Vonk 3025 SV John Cooper Rhenen 219 110 109
2 96241 van den Brink 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 212 103 109
3 137623 van Tuil 3090 SV Prins Hendrik 204 92 112
4 85504 Lammers 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 200 107 93
5 75061 Anbeek 3090 SV Prins Hendrik 183 106 77
Senioren  B klasse
Pos. lic. naam verg. totaal li. re
1 67949 Biesma 3050 SV Driebergen-Rijsenburg Driebergen 178 102 76
Veteranen H klasse
Pos. lic. naam verg. totaal li. re
1 45983 Oudenampsen 3400 SV Flevoschutters 230 113 117
2 38819 Kartman 6005 S.V. Schietteam Koninklijke Landmacht 228 113 115
3 26451 van Uitert 7550 SV De Korrel - Druten 215 106 109
4 109761 Margés 3270 SV Thorheim 214 104 110
5 65269 Loos 6005 S.V. Schietteam Koninklijke Landmacht 212 102 110
6 163108 Visser 2210 N.S.V. de Vrijheid Rotterdam 149 66 83
7 13124 Kamping 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 88 51 37
Veteranen A klasse
Pos. lic. naam verg. totaal li. re
1 172211 van der Heijden 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 211 108 103
2 71276 ter Horst 3140 SV C.O.M. Utrecht 202 94 108
3 152375 Pijpers 2210 N.S.V. de Vrijheid Rotterdam 200 107 93
4 171661 Smits 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 184 80 104
5 131224 van der Klaauw 9060 S.V. Graaf Engelbrecht van Nassau 178 95 83
6 31315 Kooiman 3050 SV Driebergen-Rijsenburg Driebergen 175 99 76
7 67102 Kemper 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 166 85 81
Veteranen B klasse
Pos. lic. naam
1 66744 Bakker 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 192 90 102
2 173052 van Veldhuizen 3090 SV Prins Hendrik 142 65 77
UITSLAGEN  SERVICE PISTOOL LICHT KALIBER
Senioren  H klasse
Pos. lic. naam verg. totaal li. re
1 78706 Bakker 6005 S.V. Schietteam Koninklijke Landmacht 227 112 115
2 137623 van Tuil 3090 SV Prins Hendrik 216 108 108
3 147657 Martens 9060 S.V. Graaf Engelbrecht van Nassau 216 104 112
4 176878 Brown 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 212 108 104
5 181057 van Elten 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 196 101 95
6 178170 Alting 2370 SV Zoetermeer Zoetermeer 188 90 98
7 179594 Daviena 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 161 88 73
8 134384 van Rouwendaal 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 146 73 73
9 185252 Adelaar 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 89 42 47
Senioren  A klasse
Pos. lic. naam verg. totaal li. re
1 176769 Bonestroo 6060 SV De Burgerwacht 199 94 105
2 173261 Hartensveld 9060 S.V. Graaf Engelbrecht van Nassau 198 85 113
3 134620 van Harten 2570 SV Robin Hood 183 91 92
4 75063 Schut 6060 SV De Burgerwacht 156 64 92
Senioren  C klasse
Pos. lic. naam verg. totaal li. re
1 173070 Maggan 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 131 65 66
2 75061 Anbeek 3090 SV Prins Hendrik 121 67 54
Veteranen H klasse
Pos. lic. naam verg. totaal li. re
1 38819 Kartman 6005 S.V. Schietteam Koninklijke Landmacht 220 111 109
2 150234 Sangers 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 105 57 48
Veteranen A klasse
Pos. lic. naam verg. totaal li. re
1 146366 Storoni 3050 SV Driebergen-Rijsenburg Driebergen 188 79 109
2 168545 Smit 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 112 61 51
Veteranen B klasse
Pos. lic. naam verg. totaal li. re
1 172211 van der Heijden 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 172 87 85
2 131224 van der Klaauw 9060 S.V. Graaf Engelbrecht van Nassau 135 49 86
Veteranen C klasse
Pos. lic. naam verg. totaal li. re
1 173052 van Veldhuizen 3090 SV Prins Hendrik 123 57 66
2 146643 Eikelenboom 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 104 59 45


Klassering Militair Pistool 24, 26 en 28 Oktober 2017

Sen. H
1 84380 Kennis 8020 SSV Tilburg 229
2 87878 de Vos 3240 SSV De Vrijheid Bussum 227
3 106355 Lazaroms 6005 S.V. Schietteam Koninklijke Landmacht 226
4 160358 Villerius 2060 Kon. Scherpschuttersver. Oranje Nassau, den Haag 226
5 168234 Jerzykowski 8391 SV Trefpunt 225
6 56773 Kaspers 3140 SV C.O.M. Utrecht 220
7 108178 Brouwer 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 220
8 140979 Pierhagen 2590 S.V. Gorcum 216
9 137623 van Tuil 3090 SV Prins Hendrik 212
10 99219 Vreeswijk 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 211
11 169502 Bertens 7730 SV Generaal Chassé 206
12 172547 Giele 8540 sv de Helm 194
13 162525 Schutten 3050 SV Driebergen-Rijsenburg 178
14 179855 Kwanten 2510 SSV De Rommert Andel 178
15 136868 de Meijer 1065 SV Westerpark 168
16 165466 Hemmes 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 162
17 103272 Lammers 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 159
Sen. A
1 90034 Toet 2305 SV Noordhaghe Den Haag 226
2 168839 Coolen 8540 sv de Helm 224
3 85504 Lammers 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 220
4 129199 Timmerman 8391 SV Trefpunt 215
5 77667 van Harn 3090 SV Prins Hendrik 197
6 172160 Veraart 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 195
7 163011 van der Sterren 8290 SV De Leuker Herkenbosch 195
8 96241 van den Brink 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 187
Sen. B
1 157693 Vermaat 2370 SV Zoetermeer 215
2 127997 Raam 3648 Schietsport De Ronde Venen 215
3 161583 Klaassen 7730 SV Generaal Chassé 214
4 170106 Vonk 3025 SV John Cooper Rhenen 192
5 147002 de Heer 2240 KSVR Rotterdam 189
6 114281 Koolhof 3050 SV Driebergen-Rijsenburg 183
Sen. C
1 172340 Ruitenberg 6060 SV De Burgerwacht 223
2 125275 Hoekstra 1090 Heemsteeds Schutters Gilde Heemstede 164
3 135989 Rhee 1090 Heemsteeds Schutters Gilde Heemstede 147
4 111123 van de Bovenkamp 3090 SV Prins Hendrik 141
Vet. H
1 110587 Vellen 8391 SV Trefpunt 221
2 167741 van Krieken 8300 SV Schuttersvrienden 221
3 26451 Uitert 7550 SV De Korrel - Druten 216
4 45983 Oudenampsen 3400 SV Flevoschutters 213
5 54644 van Kasteel 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 191
6 98798 Hoppenbrouwer 2930 SV De Duinschutters 182
7 16383 Hagenbeek 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 148
8 98797 de Borst 2930 SV De Duinschutters 143
Vet. A
1 5308 Hendriks 3090 SV Prins Hendrik 217
2 109761 Margés 3270 SV Thorheim 211
3 23842 Rijkhoek 3340 SSV Griffioen 210
4 141853 van den Ende 2370 SV Zoetermeer 206
5 16958 van Gerwen 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 203
6 36180 van Asselt 6060 SV De Burgerwacht 166
Vet. B
1 134802 Peperkoorn 1090 Heemsteeds Schutters Gilde Heemstede 204
2 38088 Beerta 3140 SV C.O.M. Utrecht 201
3 65269 Loos 6005 S.V. Schietteam Koninklijke Landmacht 195
4 71276 ter Horst 3140 SV C.O.M. Utrecht 190
5 78119 Bomers 3140 SV C.O.M. Utrecht 173
6 173052 van Veldhuisen 3090 SV Prins Hendrik 161
7 66744 Bakker 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 150
Vet. C
1 114112 Timmermans 3090 SV Prins Hendrik 200
2 99732 Geers 3050 SV Driebergen-Rijsenburg 199
3 82003 Bieske 8391 SV Trefpunt 194
4 171661 Smits 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 173
5 161581 Smits 7730 SV Generaal Chassé 161
6 31542 van Klaveren 3050 SV Driebergen-Rijsenburg 157
7 14816 Kersten 1090 Heemsteeds Schutters Gilde Heemstede 149
8 172211 van der Heijden 7730 SSV Ultrajectum Nieuwegein 127



SSV ULTRAJECTUM, NIEUWEGEIN
SCORES OPEN MP WEDSTRIJD tevens RANKING
13, 15 EN 17 JUNI 2017
pos.
1 Sen. H 84380 Kennis 8020 SSV Tilburg 232
2   Sen. H 168234 Jerzykowski 8391 Sv Trefpunt 225
3   Sen. H 26451 van Uitert 7550 SV De Korrel - Druten 225
4   Sen. H 99219 Vreeswijk 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 223
5   Sen. H 129633 Kremer 2040 S.V. Doeltreffend 221
6   Sen. H 89169 Vaalburg 6005 S.V. Schietteam Koninklijke Landmacht 219
7   Sen. H 87878 de Vos 3240 SSV De Vrijheid Almere 218
8   Sen. H 85850 Dekker 2300 S.V. C.O.M. Rotterdam 217
9   Sen. H 117366 van de Ven 2260 SSV De Vrijheid-Leiderdorp 216
10   Sen. H 85504 Lammers 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 214
11   Sen. H 96241 van den Brink 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 210
12   Sen. H 172160 Veraart 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 206
13   Sen. H 163150 Hedayet 2370 SV Zoetermeer 196
14   Sen. H 178339 Kramer 2300 S.V. C.O.M. Rotterdam 195
15   Sen. H 173052 van Veldhuisen 3090 SV Prins Hendrik 192
16   Sen. H 136868 de Meijer 1065 SV Westerpark 184
17   Sen. H 96812 Collard 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 180
1   Sen. A 56773 Kaspers 3140 SV C.O.M. Utrecht 230
2   Sen. A 140979 Pierhagen 2590 S.V. Gorcum 221
3   Sen. A 137623 van Tuil 3090 SV Prins Hendrik 213
4   Sen. A 92868 Wolff 2040 S.V. Doeltreffend 209
5   Sen. A 114281 Koolhof 3050 SV Driebergen-Rijsenburg Driebergen 209
6   Sen. A 159313 Driessen 2370 SV Zoetermeer 204
1   Sen. B 171093 de Bruin 2040 S.V. Doeltreffend 216
2   Sen. B 161765 Laman Trip 2060 Kon. Scherpschuttersver. Oranje Nassau 208
3   Sen. B 162467 van Zetten 7730 SV Generaal Chassé 207
4   Sen. B 150230 Schobben 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 206
5   Sen. B 177423 Swillens 8610 SSV Inter- Browning Venlo 191
6   Sen. B 136226 van der Bor 6060 SV De Burgerwacht 190
7   Sen. B 170106 Vonk 3025 SV John Cooper Rhenen/Amerongen 176
8   Sen. B 77156 v.d. Veen 1940 DVS Marine Den Helder Den Helder 176
1   Sen. C 129854 Geelleit 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 200
2   Sen. C 173038 van Laar 3025 SV John Cooper Rhenen/Amerongen 190
3   Sen. C 157693 Vermaat 2370 SV Zoetermeer 189
4   Sen. C 147002 de Heer 2240 KSVR Rotterdam 184
5   Sen. C 162162 van der Brugge 2210 N.S.V. de Vrijheid Rotterdam 178
6   Sen. C 172627 Vijfvinkel 8610 SSV Inter- Browning Venlo 163
7   Sen. C 172264 Buman 6060 SV De Burgerwacht 151
1   Vet. H 16958 van Gerwen 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 211
2   Vet. H 174039 Matheijssen 2260 SSV De Vrijheid-Leiderdorp 209
3   Vet. H 136218 Hogeweg 3025 SV John Cooper Rhenen/Amerongen 191
1   Vet. A 5308 Hendriks 3090 SV Prins Hendrik 219
2   Vet. A 109761 Margés 3270 SV Thorheim 213
3   Vet. A 72690 Draaisma 1940 DVS Marine Den Helder Den Helder 212
1   Vet. B 65269 Loos 6005 S.V. Schietteam Koninklijke Landmacht 211
2   Vet. B 141853 van den Ende 2370 SV Zoetermeer 203
3   Vet. B 78119 Bomers 3140 SV C.O.M. Utrecht 190
4   Vet. B 66744 Bakker 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 181
5   Vet. B 111824 Steijsiger 2590 S.V. Gorcum 151
1   Vet. C 152375 Pijpers 2210 N.S.V. de Vrijheid Rotterdam 175
2   Vet. C 82003 Bieske 8391 Sv Trefpunt 174
3   Vet. C 18465 Weber 8465 S.V, De Moes 167
4   Vet. C 172211 Van der Heijden 3340 SSV Ultrajectum Nieuwegein 167
5   Vet. C 171661 Smits 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 163
6   Vet. C 65041 Rosen 2590 S.V. Gorcum 162
7   Vet. C 163108 Visser 2210 N.S.V. de Vrijheid Rotterdam 159
8   Vet. C 55588 Engelen 2060 Kon. Scherpschuttersver. Oranje Nassau 146


UITSLAG 1E COMBI-WEDSTRIJD 2017
MEESTERKAART LICHT
lic.nr. klasse H
1 85504 Lammers 370
2 172160 Veraart 325
3 21610 Hendriks 321
4 141889 van den Berg 309
klasse A
1 17727 IJdenberg 359
2 16958 van Gerwen 348
3 100727 Klabbers 331
4 172211 van der Heijden 284
klasse B
1 168545 Smit 330
2 180219 ten Bokum 288
3 147024 Solaro 286
4 108897 van den Heuvel 275
MEESTERKAART ZWAAR
klasse H
1 174618 Spetter 298
2 103272 Lammers 248
klasse A
1 99219 Vreeswijk 325
2 127758 Thuis 323
3 21652 Claas 318
SPORTPISTOOL LICHT
klasse H
1 85504 Lammers 542
2 17727 IJdenberg 531
3 141889 van den  Berg 491
4 172160 Veraart 472
5 21610 Hendriks 459
klasse A
1 168545 Smit 461
2 172211 van der Heijden 442
3 180219 ten Bokum 409
4 108897 van den Heuvel 385
SPORTPISTOOL ZWAAR
klasse H
1 99219 Vreeswijk 468
2 103272 Lammers 388
3 174618 Spetter 369
klasse A
1 127758 Thuis 256


SSV ULTRAJECTUM
OPEN RANKING WEDSTRIJD 21, 23 EN 25 MAART 2017
UITSLAGEN  SERVICE PISTOOL KLEIN KALIBER
Senioren Hoofdklasse
Pos. lic. naam verg. totaal li re
1 41863 Verhoeven 8300 SV Schuttersvrienden 234 115 119
2 137623 van Tuil 3090 SV Prins Hendrik 210 109 101
3 177841 Gazan 3400 SV Flevoschutters 203 99 104
4 96812 Collard 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 196 100 96
5 186006 Stekelenburg 3050 SV Driebergen-Rijsenburg Driebergen 185 103 82
6 176728 Hoogenboom 2440 SV Het Vizier Rijpwetering 165 71 94
7 173052 van Veldhuizen 3090 SV Prins Hendrik 160 94 66
8 162525 Schutten 3050 SV Driebergen-Rijsenburg Driebergen 158 96 62
9 125275 Hoekstra 1090 Heemsteeds Schutters Gilde Heemstede 154 58 96
Senioren A-klasse
Pos. lic. naam verg. totaal li re
1 158237 Stekelenburg 3050 SV Driebergen-Rijsenburg Driebergen 195 100 95
2 134620 van Harten 2570 SV Robin Hood Woerden 190 93 97
3 173070 Maggan 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 101 47 54
Senioren B-klasse
Pos. lic. naam verg. totaal li re
1 75061 Anbeek 3090 SV Prins Hendrik 146 74 72
Veteranen Hoofdklasse
Pos. lic. naam verg. totaal li re
1 134802 Peperkoorn 1090 Heemsteeds Schutters Gilde Heemstede 221 105 116
Veteranen A-klasse
Pos. lic. naam verg. totaal li re
1 131224 van der Klaauw 9060 S.V. Graaf Engelbrecht van Nassau 193 83 110
Veteranen B-klasse
Pos. lic. naam verg. totaal li re
1 172211 van der Heijden 9060 SSV Ultrajectum Nieuwegein 145 60 85
Veteranen C-klasse
Pos. lic. naam verg. totaal li re
1 146643 Eikelenboom 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 124 49 75
SSV ULTRAJECTUM
OPEN RANKING WEDSTRIJD 21, 23 EN 25 MAART 2017
UITSLAGEN  SERVICE PISTOOL GROOT KALIBER
Senioren Hoofdklasse
Pos. lic. naam verg. totaal li. re
1 99219 Vreeswijk 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 232 116 116
2 113449 Marges 3270 SV Thorheim 231 115 116
3 125213 Kluft 2260 SSV De Vrijheid-Leiderdorp 231 114 117
4 41863 Verhoeven 8300 SV Schuttersvrienden 228 118 110
5 117366 van den Ven 2260 SSV De Vrijheid-Leiderdorp 227 114 113
6 100383 de Waard 2580 S.V. Flobert 227 113 114
7 84380 Kennis 8020 SSV Tilburg 224 112 112
8 171165 van Veldhoven 2305 SV Noordhaghe den Haag 223 111 112
9 172160 Veraart 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 220 106 114
10 165663 Kabbedijk 3400 SV Flevoschutters 210 111 99
11 96241 van den Brink 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 209 100 109
12 137623 van Tuil 3090 SV Prins Hendrik 199 103 96
13 150230 Schobben 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 195 85 110
14 103272  Lammers 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 182 89 93
15 85504 Lammers 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 180 102 78
16 173052 van Veldhuizen 3090 SV Prins Hendrik 167 79 88
17 67949 Biesma 3050 SV Driebergen-Rijsenburg Driebergen 165 88 77
18 125275 Hoekstra 1090 Heemsteeds Schutters Gilde Heemstede 160 80 80
Senioren A-klasse
Pos. lic. naam verg. totaal li. re
1 75061 Anbeek 3090 SV Prins Hendrik 219 110 109
2 56773 Kaspers 3140 SV C.O.M. Utrecht 211 107 104
3 158237 Stekelenburg 3050 SV Driebergen-Rijsenburg Driebergen 201 96 105
4 114281 Koolhof 3050 SV Driebergen-Rijsenburg Driebergen 196 95 101
Veteranen Hoofdklasse
Pos. lic. naam verg. totaal li. re
1 45983 Oudenampsen 3400 SV Flevoschutters 229 112 117
2 98546 Wessels 9060 S.V. Graaf Engelbrecht van Nassau 225 114 111
3 134802 Peperkoorn 1090 Heemsteeds Schutters Gilde Heemstede 224 112 112
4 152477 van der Heijden 2305 SV Noordhaghe den Haag 216 104 112
5 67102 Kemper 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 204 98 106
6 87651 Boesjes 3270 SV Thorheim 203 92 111
Veteranen A-klasse
Pos. lic. naam verg. totaal li. re
1 31315 Kooiman 3050 SV Driebergen-Rijsenburg Driebergen 203 104 99
2 172211 van der Heijden 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 196 104 92
3 131224 van der Klaauw 9060 S.V. Graaf Engelbrecht van Nassau 195 88 107
4 109761 Marges 3270 SV Thorheim 193 90 103
5 171661 Smits 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 189 106 83
6 37711 Vosmeer 3340 SSV Griffioen 167 84 83
7 66744 Bakker 3160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 164 87 77
Veteranen B-klasse
Pos. lic. naam verg. totaal li. re
1 78119 Bomers 3140 SV C.O.M. Utrecht 203 98 105
KORPSUITSLAG
Pos. totaal
1 SV Thorheim 3270 SV Thorheim 627


1ste onderlinge militair pistool wedstrijd 2017

lic.nr. klasse H l.s.
1 99219 Vreeswijk 220
2 102552 Bastiaansen 212 52
3 85504 Lammers 212 51
4 174618 Spetter 207
5 96241 van den  Brink 203
6 150230 Schobben 194
7 173070 Maggan 183
8 45408 van den  Tillaard 63
klasse A
1 108178 Brouwer 222
2 16958 van Gerwen 220
3 66744 Bakker 208
4 172160 Veraart 203
klasse B
1 171661 Smits 201
2 21652 Claas 200
3 54644 van  kasteel 199
4 103272 Lammers 176
klasse C
1 129854 Geelleit 180
2 147022 Zuiderman 175
3 127758 Thuis 153 45
4 41671 Bloemendaal 153 32
5 172211 van der Heijden 142


Uitslagen Open-Ranking Service Pistool wedstrijd groot kaliber
6, 8 en 10 december 2016
Senioren Hoofdklasse
positie  naam licentie  vereniging totaal score
1 de Waard 100383 S.V. Flobert 231
2 van Uitert 26451 SV De Korrel - Druten 223
3 Marges 113449 SV Thorheim 222
4 Hannessen 174497 SV Driebergen-Rijsenburg Driebergen 222
5 Veraart 172160 SSV Ultrajectum Nieuwegein 216
6 Hartensveld 173261 S.V. Graaf Engelbrecht van Nassau 215
7 Lammers 103272 SSV Ultrajectum Nieuwegein 206
8 Julien 160754 SSV Ultrajectum Nieuwegein 206
9 Vreeswijk 99219 SSV Ultrajectum Nieuwegein 204
10 Lammers 85504 SSV Ultrajectum Nieuwegein 202
11 van Tuil 137623 SV Prins Hendrik 202
12 Andriessen 168522 N.S.V. de Vrijheid Rotterdam 194
13 van den Brink 96241 SSV Ultrajectum Nieuwegein 190
14 Schobben 150230 SSV Ultrajectum Nieuwegein 178
15 Geeleeit 129854 SSV Ultrajectum Nieuwegein 158
16 Hoekstra 125275 Heemsteeds Schutters Gilde Heemstede 156
17 van Veldhuizen 173052 SV Prins Hendrik 141
Veteranen Hoofdklasse
1 Kruijshaar 112711 SV 't Fort Hoofddorp 222
2 Kartman 38819 S.V. Schietteam Koninklijke Landmacht 220
3 Peperkoorn 134802 DVS Marine Den Helder Den Helder 187
4 Kersten 14816 Heemsteeds Schutters Gilde Heemstede 156
Senioren A-klasse
1 Pierhagen 140979 S.V. Gorcum 225
2 Koolhof 114281 SV Driebergen-Rijsenburg Driebergen 215
3 Buman 172264 SV De Burgerwacht 207
4 Vonk 170106 SV John Cooper Rhenen 205
5 Anbeek 75061 SV Prins Hendrik 204
6 van Mil 47855 SV Generaal Chassé 198
7 Stekelenburg 158237 SV Driebergen-Rijsenburg Driebergen 171
Veteranen A-klasse
1 Marges 109761 SV Thorheim 224
2 Kooijman 31315 SV Driebergen-Rijsenburg Driebergen 209
3 ter Horst 71276 SV De Treffer Noordwolde 204
4 Bakker 66744 SSV Ultrajectum Nieuwegein 196
5 van der Klaauw 131224 S.V. Graaf Engelbrecht van Nassau 192
6 Hoolmans 38277 SSV Ultrajectum Nieuwegein 166
  Veteranen B-klasse
1 Salverda 65582 sc Loosduinsche Burgerwacht 's Gravenhage 174
         
Uitslagen Open-Ranking Service Pistool wedstrijd klein kaliber
Senioren Hoofdklasse
1 Hannessen 174497 SV Driebergen-Rijsenburg Driebergen 220
2 van Tuil 137623 SV Prins Hendrik 209
3 Benne 34161 KSVR Rotterdam 201
4 Hoekstra 125275 Heemsteeds Schutters Gilde Heemstede 164
5 van Veldhuizen 173052 SV Prins Hendrik 116
6 de Vries 127290 SSV Ultrajectum Nieuwegein 100
Veteranen Hoofdklasse
1 Smit 168545 SSV Ultrajectum Nieuwegein 190
2 Kersten 14816 Heemsteeds Schutters Gilde Heemstede 166
3 Peperkoorn 134802 DVS Marine Den Helder Den Helder 162
Senioren A-klasse
1 van Mil 47855 SV Generaal Chassé 206
2 Anbeek 75061 SV Prins Hendrik 130
3 Heemskerk 154367 SV Driebergen-Rijsenburg Driebergen 128
4 Buman 172264 SV De Burgerwacht 110
Veteranen B-klasse
1 van der Heijden 172211 SSV Ultrajectum Nieuwegein 153
Senioren C-klasse
1 Pierhagen 140979 S.V. Gorcum 187
Veteranen C-klasse
1 Eikelenboom 146643 SSV Ultrajectum Nieuwegein 143


Open Service Pistool + Ranking 10-12-14 Mei 2016

Positie  Discipline Cat Klasse  KNSA lic. Verg. nr. Verenigingsnaam  tot l-schijf r-schijf
1 SEPL-OPEN-RANKING Se H 137623 3090 Sv Prins Hendrik 224 111 113
2 SEPL-OPEN-RANKING Se H 174497 3050 sv driebergen-rijsenburg driebergen 206 98 108
3 SEPL-OPEN-RANKING Se H 47855 7730 sv generaal chassé tiel 194 96 98
4 SEPL-OPEN-RANKING Se H 158237 3050 sv driebergen-rijsenburg driebergen 191 88 103
5 SEPL-OPEN-RANKING Se H 173070 3160 sv Ultrajectum Nieuwegein 191 87 104
6 SEPL-OPEN-RANKING Se H 175092 2370 sv zoetermeer zoetermeer 187 90 97
7 SEPL-OPEN-RANKING Se H 168839 8540 sv de Helm 181 87 94
8 SEPL-OPEN-RANKING Se H 154367 3050 sv driebergen-rijsenburg driebergen 160 72 88
9 SEPL-OPEN-RANKING Se H 102552 3160 sv Ultrajectum Nieuwegein 157 63 94
10 SEPL-OPEN-RANKING Se H 172211 3160 sv Ultrajectum Nieuwegein 149 72 77
11 SEPL-OPEN-RANKING Se H 146643 3160 sv Ultrajectum Nieuwegein 142 60 82
12 SEPL-OPEN-RANKING Se H 172264 6060 sv burgwacht nunspeet 138 56 82
13 SEPL-OPEN-RANKING Se H 181550 8390 sv de eburoon roermond 119 48 71
1 SEPL-OPEN-RANKING Ve H 117520 4100 sv beilen wezup 216 106 110
1 SEPL-OPEN-RANKING Se A 44536 4170 msv scramble warten 222 109 113
1 SEPL-OPEN-RANKING Ju A 164253 1160 sv de vrijheid edam 212 111 101
1 SEPL-OPEN-RANKING Ve B 35976 8390 sv de eburoon roermond 190 102 88
1 SEPL-OPEN-RANKING Se C 75061 3090 Sv Prins Hendrik 205 106 99
                   
1 SEPZ-OPEN-RANKING Se H 106355 6005 S.V. Koninklijke Landmacht 230 116 114
2 SEPZ-OPEN-RANKING Se H 113449 3270 SV Thorheim Doorn 230 114 116
3 SEPZ-OPEN-RANKING Se H 173261 9060 S.V. Graaf Engelbrecht van Nassau 224 114 110
4 SEPZ-OPEN-RANKING Se H 49010 2530 sv all arms cappelle a/d ijssel 223 111 112
5 SEPZ-OPEN-RANKING Se H 96241 3160 sv Ultrajectum Nieuwegein 221 112 109
6 SEPZ-OPEN-RANKING Se H 174497 3050 sv driebergen-rijsenburg driebergen 221 107 114
7 SEPZ-OPEN-RANKING Se H 74187 7614 sv robin hood groesbeek 212 103 109
8 SEPZ-OPEN-RANKING Se H 102552 3160 sv Ultrajectum Nieuwegein 208 100 108
9 SEPZ-OPEN-RANKING Se H 156835 2305 sv noordhaghe den haag 207 106 101
10 SEPZ-OPEN-RANKING Se H 44536 4170 msv scramble warten 207 93 114
11 SEPZ-OPEN-RANKING Se H 172211 3160 sv Ultrajectum Nieuwegein 205 101 104
12 SEPZ-OPEN-RANKING Se H 131224 9060 S.V. Graaf Engelbrecht van Nassau 203 97 106
13 SEPZ-OPEN-RANKING Se H 137029 3050 sv driebergen-rijsenburg driebergen 202 97 105
14 SEPZ-OPEN-RANKING Se H 172264 6060 sv burgwacht nunspeet 190 95 95
1 SEPZ-OPEN-RANKING Ve H 71276 3140 sv com utrecht loosdrecht 220 110 110
2 SEPZ-OPEN-RANKING Ve H 109761 3270 SV Thorheim Doorn 210 106 104
3 SEPZ-OPEN-RANKING Ve H 117520 4100 sv beilen wezup 195 89 106
4 SEPZ-OPEN-RANKING Ve H 140800 7614 sv robin hood groesbeek 192 84 108
5 SEPZ-OPEN-RANKING Ve H 21652 3160 sv Ultrajectum Nieuwegein 177 88 89
6 SEPZ-OPEN-RANKING Ve H 13124 3160 sv Ultrajectum Nieuwegein 142 54 88
1 SEPZ-OPEN-RANKING Se A 150230 3160 sv Ultrajectum Nieuwegein 222 112 110
2 SEPZ-OPEN-RANKING Se A 160754 3160 sv Ultrajectum Nieuwegein 220 114 106
3 SEPZ-OPEN-RANKING Se A 99219 3160 sv Ultrajectum Nieuwegein 215 111 104
4 SEPZ-OPEN-RANKING Se A 85504 3160 sv Ultrajectum Nieuwegein 214 106 108
5 SEPZ-OPEN-RANKING Se A 101773 7614 sv robin hood groesbeek 210 99 111
1 SEPZ-OPEN-RANKING Se B 168839 8540 sv de Helm 226 112 114
2 SEPZ-OPEN-RANKING Se B 137623 3090 Sv Prins Hendrik 223 111 112
3 SEPZ-OPEN-RANKING Se B 106510 3400 SV Flevoschutters 220 111 109
4 SEPZ-OPEN-RANKING Se B 170106 3025 sv john cooper rhenen 204 97 107
5 SEPZ-OPEN-RANKING Se B 75061 3090 Sv Prins Hendrik 199 100 99
6 SEPZ-OPEN-RANKING Se B 47855 7730 sv generaal chassé tiel 186 92 94
7 SEPZ-OPEN-RANKING Se B 114281 3050 sv driebergen-rijsenburg driebergen 159 73 86
1 SEPZ-OPEN-RANKING Ve B 37711 3340 ssv griffioen amersfoort 209 108 101
2 SEPZ-OPEN-RANKING Ve B 66744 3160 sv Ultrajectum Nieuwegein 209 106 103
3 SEPZ-OPEN-RANKING Ve B 38277 3160 sv Ultrajectum Nieuwegein 188 95 93
1 SEPZ-OPEN-RANKING Se C 26451 7550 sv de korrel druten 224 117 107
1 SEPZ-OPEN-RANKING Ve C 171661 3160 sv Ultrajectum Nieuwegein 191 89 102
2 SEPZ-OPEN-RANKING Ve C 16383 3160 sv Ultrajectum Nieuwegein 113 48 65


Open MP wedstrijd maart 2016
  klasse H
1 41863 237
2 109904 234
3 106355 231
4 160358 230
5 26451 229
6 99219 226
7 33035 225
8 169928 224
9 85504 220
10 56773 207
11 171165 202
12 24683 189
13 38088 187
14 172211 180
15 129854 174
16 172264 164
Klasse Vh
1 45983 217
2 99732 201
3 54644 194
4 13124 150
5 16383 133
6 31542 129
  klasse A
1 49010 220
2 150230 217
3 102552 216
4 96241 216
5 137623 206
6 114281 197
7 121302 182
8 170087 163
  Klasse Va
1 109761 216
2 5308 215
3 35976 207
klasse B
1 172340 218
2 47855 207
3 168839 207
4 106510 204
5 65976 199
6 126841 189
7 161583 182
8 78119 168
  Klasse Vb
1 71276 213
2 65269 211
3 77644 209
4 38277 165
5 21610 152
6 65041 149
klasse C
1 170106 217
2 75061 212
3 103272 191
4 86047 191
5 111123 184
6 147002 175
klasse Vc
1 161581 190
2 171661 182


3e ONDERLINGE MILITAIR PISTOOL WEDSTRIJD 2015
Klasse H
1 Fred V. 223
2 Marcel B. 213
3 Herman H. 205
4 Vincent B. 202
5 Roeland IJ. 201
6 Hennie van G. 201
7 Cor C. 198
8 Mike van B. 190
9 Ronny R. 181
Klasse A
1 Marcel de R. 218
2 Paul B. 187
Klasse B
1 Ronald van den B. 216
2 Marc K. 200
3 Tim Z. 171
4 Koos M. 163
5 Guido G. 133
Klasse C
1 Gert S. 185
2 Jan van K. 177
3 Hans H. 114


UITSLAGEN 1E COMBIWEDSTRIJD 2015
MEESTERKAART LICHT SPORTPISTOOL LICHT
klasse H klasse H
1 Roeland IJ 359 1 Roeland IJ 495
2 Rene L 358
3 Hennie van G 349 klasse A
4 Sandro S 314 1 Rene L 544
5 Yusuf D 161 2 Tom van den B 483
3 Aad van den H 474
klasse C 4 Roger van der H 449
1 Tom van den B 323 5 Radjesh M 413
2 Aad van den H 317 6 Wim van P 391
3 Roger van der H 300
4 Radjesh M 285
5 Wim van P 270
MEESTERKAART ZWAAR SPORTPISTOOL ZWAAR
klasse H klasse A
1 Cor C 293 1 Marcel B 430
klasse A
1 Marcel B 291


Open Service Pistol wedstrijd 2015   
 
 
SSV ULTRAJECTUM    
                 
positie Naam KNSA nr klasse schijf L schijf R Totaal
Service Pistol Zwaar H      
1 Kluft 125213 Se 115 117 232
2 Verhulst 154495 Se 113 113 226
3 v. Laar 173038 Se 114 109 223
4 Maasland 169928 Se 112 110 222
5 Bastiaansen 102552 Se 108 110 218
6 Kabbedijk 165663 Se 109 107 216
7 v. Rutsen 155256 Se 105 111 216
8 Julien 160754 Se 109 102 211
9 Beijer 146785 Se 104 107 211
10 Lammers 85504 Se 108 102 210
11 Schobben 150230 Se 103 107 210
12 v.Tuil 137623 Se 103 101 204
13 Vreeswijk 99219 Se 100 104 204
14 Villerius 160358 Se 94 108 202
15 Anbeek 75061 Se 97 103 200
16 v.d. Brink 9624 Se 103 86 189
17 Koolhof 114281 Se 98 91 189
18 Visser 163108 Se 106 81 187
19 Bomers 78119 Se 82 103 185
20 Milikan 86047 Se 77 108 185
21 Ernst 138359 Se 81 103 184
22 Hoolmans 38277 Se 94 89 183
23 Helderman 106510 Se 88 95 183
24 Roomenburg 123296 Se 82 101 183
25 Smit 95365 Se 84 92 176
26 van der Brugge 162162 Se 74 100 174
27 Smits 171661 Se 71 101 172
28 Lammers 103272 Se 84 80 164
29 van Mil 47855 Se 97 63 160
30 Smit 116740 Se 75 76 151
31 Sukkel 161417 Se 36 98 134
         
         
  Service Pistol Zwaar        
1 Oudenampsen 45983 Ve 113 114 227
2 Pijpers 152375 Ve 104 107 211
3 Kemper 67102 Ve 96 105 201
4 Bakker 66744 Ve 97 93 190
5 Woering 50659 Ve 95 84 179
6 Salverda 65582 Ve 78 94 172
7 Vosmeer 37711 Ve 83 83 166
8 Hagebeek 16383 Ve 52 63 115
9 Moroz 1625 Ve 74 28 102
10 van Baalen 127759 Ve 44 51 95
         
  Service Pistol Licht        
1 Kwakman 164253 Ju-A 80 101 181
         
         
  Service Pistol Licht        
1 v. Tuil 137623 Se 106 108 214
2 v. Laar 173038 Se 90 103 193
3 Verhulst 154495 Se 108 83 191
4 Schut 75063 Se 89 97 186
5 v.d. Berg 141889 Se 83 79 162
6 Smit 95365 Se 66 96 162
7 Smit 116740 Se 61 73 134
8 Anbeek 75061 Se 52 62 114
9 Eikelenboom 146643 Se 39 59 98
         
  Service Pistol Licht        
1 Smit 168545 Ve 103 99 202
2 Benne 34161 Ve 75 110 185
             



1ste Militair pistool wedstrijd 2015

Klasse H Totaal
         
1 Fred   V. 221
2 Vincent   B. 216
3 Peter   J. 213
4 Harry   H. 211
5 Erik   B. 210
6 Marcel   B. 207
7 Hennie van G. 195
8 Cor   C. 184
9 Wim van P. 154
10 Eric   V. 78
         
Klasse A    
1 Frank   S. 210
2 Alfons   H. 209
3 Paul   B. 206
4 Hans   L. 182
         
Klasse B    
1 Marc   K. 219
2 Tim   Z. 208
3 Ronald van den B. 205
4 Wil   H-S 191
5 Mailkel   T. 190
6 Gerard   K 139
         
Klasse C    
1 Jan van K. 202
2 Gert   S. 198
3 Hans   H. 166


1ste onderlinge Service pistool wedstrijd 2014

GROOT KALIBER aant.10 9
1 Marcel B 216
2 Peter J 213 13
3 Hans L 213 6
4 René L 207
5 Frank S 206
6 Marc K 198
7 Jan R 192
8 Alfons H 191
9 Rob K 190
10 Ronald van den B 189
11 Eric V 186
12 Hans H 183
13 Paul B 179 3 9
14 Fred V 179 3 6
15 Erik B 175
16 Robert K 161
17 Gerard K 143
18 Koos M 134
19 Carel S 133
20 Jeroen de V 91
KLEIN KALIBER
1 Roeland IJ 192
2 Alfons H 187
3 Rene L 186
4 Ben B 185
5 Anne S 183
6 Edo H 170
7 Radjesh M 156
8 Rob van der B 145
9 Gert S 140
10 Roger van der H 109
11 Pepijn K 96
12 Frans de R 74
13 Cor S 73
14 Jan S 61


1ste Combi wedstrijd Meesterkaart/Sportpistool 2014

  Meesterkaart zwaar     Score       Sportpistool zwaar     Score
                       
  Klasse H             Klasse H      
1 Rene   L. 362     1 Rene   L. 519
2 Harry   H. 340     2 Harry   H. 513
3 Fred   V. 330              
4 Frank   S. 325       Klasse A      
              1 Fred   V. 515
  Klasse A           2 Frank   S. 457
1 Erik   B. 305     3 Marcel   B. 439
2 Marcel   B. 302     4 Erik   B. 428
                       
Meesterkaart licht             Sportpistool licht      
                       
  Klasse H             Klasse H      
1 Hennie van G. 363     1 Roger van der H. 383
2 Roger van der H. 274     2 Radjesh   M. 351
3 Radjesh   M. 248              
                       
  Klasse A             Klasse A      
1 Marc   K. 345     1 Harry   H. 498
2 Edo   H. 284     2 Tom van den B. 484
              3 Aad van den H. 456
  Klasse B           4 Paul van R. 428
1 Harry   H. 342     5 Edo   H. 419
2 Tom van den B. 324              
3 Aad van den H. 309              
                       
  Klasse C                    
1 Paul van R. 287              
                       



2de onderlinge militair pistool wedstrijd 2014

  Klasse H     Score Laagste score
1 Marchel   B. 229  
2 Fred   V. 228  
3 Harry   H. 218  
4 Rijk   B. 204 54
5 Frank   S. 204 53
6 Roeland   IJ. 202  
7 Rob   K. 198  
8 Robert   K. 188 52
9 Marcel de R. 188 38
10 Gert   S. 155  
11 Pieter van den T. 92  
           
  Klasse A        
1 Vincent   B. 221  
2 Hennie van G. 220  
3 Paul   B. 202  
4 Marc   K. 198  
5 Erik   B. 192  
6 Hans   L. 187  
7 Maikel   T. 178  
           
  Klasse B        
1 Tim   Z. 193  
2 Ronald   B. 190  
3 Ronald van den B. 180  
4 Jan van K. 175  
5 Wil   H. 170  
6 Edo   H. 168  
           
  Klasse C        
1 Gerard   K. 181  
2 Hans   H. 154  



Uitslagen 22-03-2014 Workshop Service Pistool

  Naam 6 7 8 9 10   6 7 8 9 10 Totaal
                           
1 Anne S. 0 1 0 6 6   0 1 0 6 4 222
2 Marcel B. 0 0 0 5 7   0 0 0 6 5 219
3 Anne S. 0 0 5 6 1   0 0 3 6 3 212
4 Rob v d B. 0 3 2 5 2   0 2 2 2 6 210
5 Eddo H. 0 0 3 5 3   0 0 1 7 4 210
6 Marc K. 0 0 1 10 1   0 1 5 5 1 210
7 Harry H. 0 0 1 6 4   0 0 7 0 5 208
8 Robert K. Jr. 0 1 3 3 4   0 0 1 8 3 208
9 Erik B. 1 0 3 5 2   0 1 2 6 3 202
10 Rob K. Sr 1 1 3 4 2   0 2 1 6 3 199
11 Fred V. 0 0 2 4 4   1 1 2 6 2 195
12 Marc K. 0 3 1 6 2   1 1 5 2 2 194
13 Ronald v d B. 1 2 3 3 3   0 4 3 4 0 189
14 Ronald B. 0 2 2 3 3   0 1 4 3 3 183
15 Gert-Jan F. 0 3 1 5 1   0 0 2 7 2 183
16 Paul B. 0 2 2 3 3   1 1 3 3 3 181
17 Pepijn K. 1 1 4 6 0   1 1 1 5 1 175
18 Edo H. 1 4 1 2 1   3 3 2 3 2 172
19 Gert S. 5 0 3 1 1   1 2 2 4 1 155
20 Ronald v d B. 1 0 2 5 1   1 1 2 4 1 152
21 Koos M. 2 3 3 1 1   0 2 3 3 1 151
22 Sandro S. 0 2 4 3 0   2 3 2 2 1 150
23 Jeroen d V. 3 2 2 1 0   2 3 2 3 1 143
24 Gert-Jan F. 1 4 1 2 1   1 1 4 3 0 142
25 Koos M. 3 2 0 2 1   2 2 5 0 1 136
26 Tom v d B. 0 0 0 3 1   1 2 3 3 1 118
27 Erik V. 1 0 1 1 1   1 3 1 1 3 107
28 Wim v P. 1 0 2 4 0   3 1 1 0 1 101
29 Rob v d B. 4 0 2 0 0   2 2 2 1 1 101
30 Pieter v d T. 1 0 3 1 1   2 2 0 1 1 94



1ste onderlinge standaard pistool wedstrijd 2014
 
Klasse H l.s.
1 Fred   V. 509
2 Harry   H. 501
3 Rene   L. 479
4 Marc   K. 472
5 Alfons   H. 402
6 Roger van de H. 387
7 Wil   H.-S. 361
8 Radjesh M. 346
Klasse A
           
1 Roeland IJ. 512
2 Aad van den H. 462
3 Sandro   S. 432 40
4 Wim van P.P. 432 29
5 Tom van den B. 384  
6 Wim van de G. 368
7 Robert K. 354
8 Hans L. 339
9 Frank S. 332
10 Yusuf   D. 298